gwo sea survival

GWO Sea survival – przetrwanie na morzu

Oferowane przez nas zajęcia to kompleksowa wiedza z zakresu zachowania się podczas niebezpieczeństwa na morzu. Program został stworzony z myślą o osobach pracujących na turbinach wiatrowych rozmieszczonych na wodzie.  Kursanci na szkoleniu nie tylko nabędą wiedzę teoretyczną, będą oni także w stanie znaleźć praktyczne rozwiązania potencjalnych zagrożeń i uratować życie sobie i innym. Skorzystaj z kursu GWO Sea survival Białystok – przetrwanie na morzu (offshore rescue). Bo większa wiedza to większe bezpieczeństwo i szansa na wyjście cało z ekstremalnej sytuacji.

Celem modułu przetrwania na morzu BST, że delegaci:

  • Będą w stanie wykazać się wiedzą na temat zagrożeń i objawów związanych z hipotermią i utonięciem.
  • Zrozumieją i opiszą zalety i ograniczenia różnych środków ochrony osobistej (LSA), PPE i PFPE powszechnie stosowanych na morzu w przemyśle energii wiatrowej i są w stanie odpowiednio je wykorzystać.
  • Zademonstrują bezpieczny transfer ze statku do portu, statku do fundamentu wierzy i statku na statek.
  • Wykażą wiedzę na temat procedur awaryjnych i procedur bezpieczeństwa na instalacjach, statkach i turbinach wiatrowych.
  • Będą w stanie wykazać się wiedzą na temat SAR i GMDSS.
  • Nabędą umiejętność odzyskania i udzielania pierwszej pomocy „człowiekowi za burtą”.
  • Będą w stanie dokonać ewakuacji z „WTG” do wody za pomocą urządzenia ewakuacyjnego (np. firmy Protecttion).
  • Zademonstrują indywidualne i zbiorowe techniki przetrwania na morzu.

Po odbyciu kursu GWO Sea Survival Białystok  – osoba przeszkolona nabierze także pewności siebie oraz dostanie wszelką dokumentację potwierdzającą umiejętności i posiadaną wiedzę. Delegat będzie odtąd mógł podjąć zatrudnienie w warunkach niebezpiecznych. Jeśli interesuje Cię praca na pełnym morzu, nie zwlekaj. Koniecznie zapisz się na kurs.

Kliknij tutaj, aby zobacz inne nasze szkolenia. W przypadku pytań, odezwij się do nas. Czekamy na Twój kontakt.

Do zobaczenia!